Sterling Knight Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sterling Knight Fan Club

Türkiye'nin İLK ve TEK Sterling Knight Fanı !

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MACKENZİE FALLS YAKINDA DİSNEY CHANNELDE!

+6
Bensu
pelin
Nerissa Knight
elfnzl
ChocoLate ♥
-)(Selly)(-
10 posters
YazarMesaj
-)(Selly)(-
Yeni üye
-)(Selly)(-

MACKENZİE FALLS YAKINDA DİSNEY CHANNELDE! Empty
MesajKonu: MACKENZİE FALLS YAKINDA DİSNEY CHANNELDE!   MACKENZİE FALLS YAKINDA DİSNEY CHANNELDE! Icon_minitimeCuma Mayıs 21, 2010 10:13 am

Tiffany Thornton ve Sterling Knight AÇIKLADI!
Sterling:
Mackenzie Falls'u(Mackenzie Şelalelerini) hayranlarımız gerçekten oynamasını istiyor.Sonny'nin Yıldızı adlı dizimizde Mackenzie Falls güzel bir dizi olarak gösteriliyor.Bunu gerçekten oynatmaya karar verdik.Tabi daha yönetmenlerle konuşmadık,ama düşünüyoruz.Tiffany senin birkaç sözün varmı?
Tiffany:
Evet teşekkürler Sterl.Ben Sonny'nin Yıldızında oynayan Tawni.Bildiğiniz gibi biz Sonny'nin Yıldızında Mackenzie Falls'u çok beğeniyoruz.Hayranlar gerçekten Mackenzie Falls'un oynamasını istiyorlar.Yönetmene daha önce sormuştuk hayranlar istemez demişti.Ama gelen mektuplar sonucu istediklerini anladık.Birkez daha sormaya karar verdik.Evet şuanda yönetmen yanımızda.Onu çağırdığın için teşekkür ederim Demetria.
Demetria(Demi):
Önemli değil.Sözlere devam.
Tiffany:
Haha.Neyse konumuza dönelim.Yönetmenim Mackenzie Falls'u gerçekten televizyonda oynatalımmı? Nedersiniz? Hayran mektuplarını gördünüz.Artık hayır diyemessiniz.Evet.
Yönetmen:
Olabilir.Bukadar mektupdan sonra oynayabilir.Ama sadece bana sormayın hayranlarada sorun.
Sterling,Tiffany,Demetria:
HAYRANLAR SİZDE İSTİYORSANIZ OYNATIYORUZ!
Yönetmen:
Bu Mackenzie Falls'un yapımcısı ve yönetmeni şuanlık benim.Ben olacağım.Bu filmde Miley Cyrus,Selena Gomez felan oynayabilir.Yakında TV'DE!

ChocoLate ♥
Yeni üye
ChocoLate ♥

MesajKonu: Geri: MACKENZİE FALLS YAKINDA DİSNEY CHANNELDE!   MACKENZİE FALLS YAKINDA DİSNEY CHANNELDE! Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 6:00 pm

Cok iyi Smile
özeLLikLe tanıdk sanatcıLarn oynaması diziye iLgiyi artıracktır..
elfnzl
Yeni üye

MesajKonu: Geri: MACKENZİE FALLS YAKINDA DİSNEY CHANNELDE!   MACKENZİE FALLS YAKINDA DİSNEY CHANNELDE! Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 10:54 am

işte bu süper haber Very Happy
Nerissa Knight
Yeni üye
Nerissa Knight

MesajKonu: Geri: MACKENZİE FALLS YAKINDA DİSNEY CHANNELDE!   MACKENZİE FALLS YAKINDA DİSNEY CHANNELDE! Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 9:55 pm

Süperr çekilmeli kesnlikle
pelin
Yeni üye
pelin

MesajKonu: Geri: MACKENZİE FALLS YAKINDA DİSNEY CHANNELDE!   MACKENZİE FALLS YAKINDA DİSNEY CHANNELDE! Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 2:32 pm

Smile
Bensu
Yeni üye
Bensu

MesajKonu: Geri: MACKENZİE FALLS YAKINDA DİSNEY CHANNELDE!   MACKENZİE FALLS YAKINDA DİSNEY CHANNELDE! Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 11:52 pm

İnş. olur yaa. Sterling'i ayrı bi dizide izlemek çok güzel olur. Smile
SELİN_-_-
Yeni üye
SELİN_-_-

MesajKonu: Geri: MACKENZİE FALLS YAKINDA DİSNEY CHANNELDE!   MACKENZİE FALLS YAKINDA DİSNEY CHANNELDE! Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 3:25 pm

bnceded
Modanita.
Yeni üye

MesajKonu: Geri: MACKENZİE FALLS YAKINDA DİSNEY CHANNELDE!   MACKENZİE FALLS YAKINDA DİSNEY CHANNELDE! Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 6:39 pm

Bir insan ne kadar yüzsüz olur ?

Bu konuyu ben yazdım ve izin alarak alıntı yapınız dedim.Hadi buna neyse diyorum.
İnsan alıntıdır der !
PinkDream~
Yeni üye
PinkDream~

MesajKonu: Geri: MACKENZİE FALLS YAKINDA DİSNEY CHANNELDE!   MACKENZİE FALLS YAKINDA DİSNEY CHANNELDE! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 1:13 pm

Harika olur bence..
Merakla bekliyorum.
Sağol (:
Channy*
Yeni üye
Channy*

MesajKonu: Geri: MACKENZİE FALLS YAKINDA DİSNEY CHANNELDE!   MACKENZİE FALLS YAKINDA DİSNEY CHANNELDE! Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 5:53 pm

zaten sonny with a chancenin dvdsinde özel seçenek olarak bunların mini bölümünü veriyo ama tümünü izlemek şahane olurdu <3
bence selena falan oynamaz-oynasa ne güzel olurdu ama- portlyn ve chloeyi oynayan kızlar oynar bence yine

1 sayfadaki 1 sayfası